.

В Слобідському районі по вулиці Танкопія 8-В серед зелених дерев знаходиться будинок гарний зовні, затишний всередині. Він ніби випромінює тепло і гостинність. Це заклад дошкільної освіти № 146. Щоранку 248 вихованців заповнюють веселим гоміном 11 групових кімнат, де на них чекають вихователі, що вже добре продумали, як заповнити день своїх підопічних цікавими і корисними справами. Очолює заклад дошкільної освіти завідувач Кухаренко Людмила Іванівна, яка 33 р. працює на посаді в даному закладі

Вихователі в закладі дошкільної освіти високопрофесійні, майже 80% вихователів мають вищу освіту, 5 педагогів мають звання «вихователь-методист», 5 педагогів мають вищу і першу категорії. Як неоціненний Божий дар сприймають вихователі дітей, покладаючи надії на те, що виростуть вони здоровими, добрими, розумними. Саме тому колектив педагогів велике значення приділяє необхідності підвищення активності освітнього процесу у напрямку. оздоровлення і розвитку дітей на основі ігрової дії, через технологію фізичного виховання М. Єфіменка «Театр фізичного розвитку і оздоровлення дітей». Дозований біг , що проводиться в усіх вікових групах, допомагає вихователям підвищити рівень витривалості і укріпити здоров'я дітей.

З цією ж метою в дитячому садку обладнано блок реабілітації: фізіотерапевтичний кабінет, спортивна зала. Є також і кімната релаксації, в якій психолог проводить години емоційного розвитку особистості. З метою якісної підготовки дітей до школи широко використовують інноваційні технології раннього навчання читанню «Рідна мова» та лічбі «Столік» М. Зайцева. За допомогою цих технологій діти опановують мову з одночасним навчанням читанню, у дошкільників формуються знання та навички обчислювальних дій в межах 100 без психологічних навантажень. Заклад дошкільної освіти являється осередком формування особистості майбутнього громадянина нашої країни.

Творчий характер педагогічної діяльності вихователів забезпечує сприятливі умови для введення дитини у світ української культури. Використовуючи народні ігри та іграшки, розширюючи уявлення про традиції нашого народу залучаючи дошкільників до національної скарбнички виховують національну свідомость дітей. Колектив ЗДО за створення належних умов для навчання і виховання дітей неодноразово нагороджений Грамотами Управління освіти Слобідської районної ради, Грамотами управління освіти Харківської міської ради, Грамотами Міністерства освіти і науки України, в 2007 році дошкільний заклад зайняв 3 місце серед учасників огляду-конкурсу в місті Харкові, по підготовці закладів освіти до нового навчального року, а в 2011році дошкільний заклад посів перше місце в огляді конкурсі Слобідського району і третє місце в огляді конкурсім.Харкова.Вихователь ДНЗ Волошенко Я.В. стала переможницею міського професійного конкурсу "Вихователь року-2008" Досвіди педагогів-новаторів, таких як Кайряк Н.І., Черняк І.М., Заводіна Н.В., нагороджені Дипломами 1-3 ступенів та задепоновані, як кращі роботи в каталогах обласних виставок-ярмарків педагогівчних ідей. Сучасне життя висуває перед колективом дошкільного закладу чіткі позиції на майбутнє. І найвагоміша з них - модернізація змісту освіти в дошкільному закладі, оновлення його відповідно до вимог часу, із збереженням позитивного досвіду педагогів, та збагачення його новими, прогресивними ідеями.