Зустріч птахів.

Серед безліч весняних народних свят з давніх часів традиційно відзначають в День весняного рівнодення Свято - Зустріч птахів.

Птахи - символ Дня весняного рівнодення.У народі вважали, що в День весняного рівнодення день з ніччю міряються - Зима закінчується, а Весна починається!

У нашому дитячому садку ми теж знайомимо дітей з національною культурою, традиціями, обрядами і звичаями нашого народу. І ми вже багато років за традицією відзначаємо з дітьми весняне Свято - Зустріч птахів з співом пісеньок - закличек, та народними іграми.

До цього весняного Свята діти зробили маленьких пташок з розпростертими крильцями, як би вони летять.Свято завжди проходить дуже весело, діти радіють настанню Весни.

/Files/images/IMG_20240323_103203.jpg /Files/images/IMG_20240323_103441.jpg /Files/images/IMG_20240323_134712.jpg